Volkswagen labais vārds ir aptraipīts. Pēc liela skandāla atkāpjas koncerna vadītājs

0 komentāri

Pēc pēdējo gadu lielākā skandāla auto ražošanā atkāpies Vācijas autobūves koncerna Volkswagen vadītājs Martins Vinterkorns.

Par krāpniecību ar izmešu datiem pasaulē populārais autoražotājs bija spiests no pārdošanas atsaukt pusmiljonu automašīnu. Volkswagen atklājis, ka tās aprīkotas ar programmatūru, kas kļūdaini nosaka kaitīgo izmešu datus. Uzņēmuma vadītājs paudis, ka uzņemas atbildību un kompānijai nepieciešams jauns sākums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mūsu uzdevums ir panākt, ka šī kompānija atgūst klientu uzticību visās jomās. Mēs kā vislielākie akciju turētāji lepojamies ar šo kompāniju un turpināsim to atbalstīt,” norāda Volkswagen pārstāvis Ferdinands Porše.

Manipulācijas ar izmešu datiem, iespējams, skārušas 11 miljonus mašīnu un paredzams, ka kompānijai piešķirtās soda naudas apmērs varētu sasniegt 18 miljardus dolāru.

Skaties foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas