Viss par 25 pensiem – easyJet atver lēto cenu pārtikas veikalu

0 komentāri

Zemo cenu aviokompānijas easyJet dibinātājs Stelioss Hadži-Joannu atvēris pirmo zemo cenu pārtikas veikalu easyFoodstore. Tas atrodas Londonas ziemeļdaļā, un visas preces tajā maksā tikai 25 pensus jeb 32 eirocentus gabalā.

Veikala atklāšana vakar piesaistīja milzu pūļus, cilvēki centās piekrāmēt iepirkumu maisus ar lētu pārtiku. Tomēr preču klāsts veikalā bija diezgan ierobežots – daži skeptiķi norādīja, ka zemeņu džems, majonēze un šokolādes cepumi par 25 pensiem gabalā noteikti nav pati veselīgākā izvēle.

Tomēr veikala pārstāvis norādīja, ka tie, kas vēlas, var atrast veselīgu pārtiku tirgū vai lielveikalos, taču šā veikala uzdevums nav kritizēt pircējus par viņu dzīvesveidu, bet gan pārdot lētu pārtiku. Izdevīgu piedāvājumu tīkotājiem gan būs jāpasteidzas – 25 pensu akcija beigsies martā, kad cenas tiks palielinātas līdz 50 pensiem par jebkuru preci.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas