Visa pasaule ar bažām vēro, ko Ziemeļkoreja iesāks ar savu nāvējošo raķeti

0 komentāri

Starptautiskās sabiedrības sašutumu izraisījuši Ziemeļkorejas plāni pasteidzināt tālas distances darbības raķetes izmēģinājumu.

Saskaņā ar Japānas un Dienvidkorejas amatpersonu teikto, raķetes starts varētu notikt jau rīt. Iepriekš Ziemeļkoreja bija darījusi zināmu, ka laika posmā no astotā līdz 25. februārim gatavojas palaist kosmosa raķeti, ar ko orbītā nogādāt “satelītu”.

Šo plānu asi kritizē ne tikai rietumvalstis, kas uzskata notiekošo par slēptu ballistiskās raķetes izmēģinājumu, – bažas izteikusi pat Ziemeļkorejas sabiedrotā Ķīna.

Tikmēr Dienvidkoreja ir paziņojusi, ka Phenjanai par to būs dārgi jāmaksā, bet Japāna jau apliecinājusi, ka notrieks jebkuru raķeti, kas nonāks tās gaisa telpā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas