Virves staigātājs grasās iet pa kustīgu panorāmas ratu

0 komentāri

Pārgalvīgais amerikāņu virves staigātājs Niks Valenda izziņojis nākamo triku – jau pēc trim nedēļām viņš plāno iekarot lielāko panorāmas ratu ASV.

Panorāmas rats, pa kuru Velenda plāno iet, trika laikā griezīsies. Valenda informējis, ka vienmēr meklē ko tādu, kas ne tikai maina viņu pašu, bet arī iedvesmo citus. Viņaprāt, jaunākais projekts šim mērķim atbilst perfekti.

Orlando panorāmas rats ir lielākais šāds novērošanas rats visā ASV.

Orlando panorāmas ratu Valenda plāno iekarot 29. aprīlī. Šis triks būs neparasts arī ar to, ka pirms tam Valenda nebūs trenējies. Iepriekš viņš vienmēr izmēģina iešanu pa virvi ar vēja mašīnu palīdzību, bet šoreiz virve nebūs un 121 metrus augstās atrakcijas dublikāts, kur triku izmēģināt iepriekš nav iespējams.

Novembrī akrobāts laboja uzreiz divus pasaules rekordus – pa virvi šķērsojot Čikāgas upi, kā arī dodoties no viena debesskrāpja uz otru.

Pirmais viņa rekords bija par iešanu pa virvi ar visslīpāko nogāzi, bet otrais par pasaulē visaugstāko noieto posmu pa virvi ar aizsietām acīm.

Foto no iepriekšējiem Valendas gājieniem:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas