Viņiem palaimējās… No Indijas gruvešiem dzīvi izvilkti 92 cilvēki

0 komentāri

Pieaudzis upuru skaits traģēdijā, kas ceturtdien piemeklēja Indijas pilsētu Kolkatu, kur sabruka satiksmes pārvads. Tiek ziņots, ka oficiāli ir apstiprināta jau 24 cilvēku bojāeja. Glābēji gan joprojām cenšas gruvešos atrast izdzīvojušos.

Glābšanas operācijā iesaistījušies simtiem cilvēku, tostarp policija un armija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Drupās iesprostoto automašīnu atrakšanai tiek izmantoti smagie celtņi. No gruvešiem dzīvi izvilkti 92 cilvēki, no kuriem daži ir smagi ievainoti.

Portāls Skaties.lv un LNT Ziņas jau vēstīja, – sabrūkot tilta 80 metrus garam posmam virs cilvēku pārpildīta rajona, zem tā tika apraktas vairākas automašīnas un citi transportlīdzekļi.

Saistībā ar notikušo aizdomās par nolaidību arestētas piecas amatpersonas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas