Vīlušies par dzīvi Eiropā, arvien vairāk bēgļu atgriežas mājās

3 komentāri

Lai arī bēgļu krīze vēl joprojām ir plaša mēroga problēma, vīlušies par dzīvi Eiropā, arvien vairāk migrantu izvēlas brīvprātīgi atgriezties mājās.

Neapmierināti ar dzīves apstākļiem, varasiestāžu attieksmi un lēno patvēruma pieprasījumu izskatīšanu, aptuveni trīs tūkstoši irākiešu ik mēnesi pamet Vāciju un atgriežas dzimtenē Irākā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turklāt šis skaits strauji turpina pieaugt.

Foto


Vācijas kanclere Angela Merkele plaši kritizēta par “atvērto durvju” politikas īstenošanu bēgļu jautājumā. Tomēr viņa paudusi pārliecību, ka migrantu skaits turpinās samazināties, ja lielāka uzmanība tiks pievērsta bēgļu krīzes cēloņa – Sīrijas konflikta – risināšanai.

Atgādināsim, ka nākamās Sīrijas miera sarunas sāksies jau nākampirmdien – 14. martā.

3 komentāri

TOP komentāri

 • esw
  +2

  esw

  Nu jau muld gan.

  11.03.2016 11:12

 • marta
  +2

  marta

  Eiropai pašai pietiek savējo liekēžu... Nav jau nekāda paradīze

  11.03.2016 09:38

 • SO.
  0

  SO.

  Dalēji nesaprotu to bēglu celojumu kāri.Jā, karš, tas ir skaidrs, bet kādēl jaunie vīrieši vaimanā par vardarbibu-pašu tautieši un pašu ticīgie, cīnies preti, sargā savējos.Un kā pieauguši cilvēki var sapnot, ka kaut kur Eiropā vai kur citur nauda un pārticība birs no debesim, ka tā nav jānopelna.

  13.03.2016 06:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas