Viļņas viesnīcā no narkotiku pārdozēšanas miris 30 gadus vecs latvietis

0 komentāri

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā no heroīna pārdozēšanas miruši astoņi cilvēki, tostarp arī kāds Latvijas pilsonis.

Lietuvas mediji ziņo, ka visi bojāgājušie bija lietojuši heroīnu, kas iegādāts no vietējā čigānu tabora.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kārtējā deva šiem narkomāniem izrādījusies liktenīga, jo bijusi krietni spēcīgāka nekā ierasts.

Pārdozējot Viļņas viesnīcā miris kāds 30 gadus vecs Latvijas pilsonis. Viņam heroīnu piegādājusi vietējā prostitūta. Atklājot, ka klients miris, sieviete aizmukusi, tomēr likumsargi viņu notvēruši. Prostitūta arī atklājusi narkotiku pārdevēju, ko izdevies aizturēt. Starp pārdozējušajiem narkomāniem bijis arī kāds Baltkrievijas smagā auto šoferis.

Izmeklētāji secina, ka pēdējā laikā samazinājies heroīna dīleru – starpnieku skaits, līdz ar to narkotikas bijušas “tīrākas” un saturējušas vairāk apreibinošās vielas, tātad bijušas spēcīgākas.

“Mums šķiet, ka čigāni nemaz nezināja par narkotiku stiprumu, kad tās tirgoja. Parasti koncentrācija nepārsniedz 70%. Pārējais sastāvs ir kaut kādi piemaisījumi. Šajos gadījumos piegāde norisinājās atsevišķi,” pauda Viļņas policijas pārstāvji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas