Vilcienam ietriecoties kravas auto, Francijā ievainoti 30 cilvēki

0 komentāri

Francijā pasažieru vilcienam, kas braucis laukā no Parīzes, ietriecoties kravas automašīnā, ievainoti aptuveni 30 cilvēki, otrdien paziņoja valdības amatpersonas. Kravas automašīna, kas vedusi lauksaimniecības iekārtas, bija apstājusies uz sliedēm, kad tajā ietriecies vilciens, kurā bijuši 350 pasažieri. Pieci vagoni noskrējuši no sliedēm, pavēstīja Francijas dzelzceļa uzņēmums SNCF.

“Aptuveni 30 cilvēki guvuši vieglus savainojumus un divi cilvēki, vilciena mašīnists un pasažieris, – nopietnākus savainojumus,” apliecināja avots vietējā administrācijā.

Visi automātiskie dzelzceļa signāli darbojušies, apliecināja SNCF, solot, ka precīzi notikušā apstākļi tiks izmeklēti.

“Mēs esam paglābušies no katastrofas, kas varēja būt daudz smagāka,” atzina vietējās administrācijas amatpersona Mišels Bijū.

Vilciens bijis ceļā uz Belforu Francijas austrumos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas