Krievijas anektētā Krima jau otro dienu ir bez elektrības

0 komentāri

Elektroenerģijas padeve pārtrūka, jo Ukrainas Hersonas apgabalā naktī uz svētdienu uzspridzināti divi maģistrālo elektrolīniju balsti. Pa šīm līnijām ar elektroenerģiju tika apgādāta ne tikai Krima, bet arī aptuveni 40% Ukrainas Hersonas un Nikolajevas apgabalu teritorijas.

Jau iepriekš bija bojātas vēl divas līnijas. Naktī uz svētdienu pilnīgā tumsā palika gandrīz divi miljoni Krimas iedzīvotāju. Šobrīd saspridzinātās elektrolīnijas tiek atjaunotas, bet elektrība Krimas iedzīvotājiem tiek piegādāta, izmantojot rezerves avotus, kas gan spēj nodrošināt tikai daļu nepieciešamā elektrības daudzuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ukrainas mediji ziņo, ka Krimā veidojas milzīgas rindas pie benzīntankiem pēc degvielas, pie bankomātiem pēc naudas un veikalos pēc maizes. Puse veikalu gan ir slēgta, bet tur, kur elektrības padevi izdevies nodrošināt, cilvēki steidz iepirkt benzīna ģeneratorus, kabatas lukturīšus un sveces.

Skaties foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas