Vietā, kur nav lijis 400 gadus, visus pārsteidz lietus

2 komentāri

Pasaulē sausāko Čīles Atakamas tuksneša reģionu skāruši postoši plūdi, bez elektrības un dzeramā ūdens atstājot desmitiem tūkstošus iedzīvotāju.

Plūdos tika iznīcināti simtiem dzīvojamo māju. Amatpersonas informē, ka situācija spēcīgo lietusgāžu skartajās teritorijās ir kritiska. Varas iestādes sākušas ar helikopteriem evakuēt iedzīvotājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Čīles dienvidu rajonos jau vairākas dienas izsludināts sarkanais brīdinājums, jo tūkstošiem hektāru lielās platībās plosās mežu ugunsgrēki.

Atakamas tuksnesis ir sausākais tuksnesis pasaulē, tajā nokrišņu daudzums ir vidēji 0,1 milimetrs gadā. Dažās tuksneša vietās nokrišņi nav novēroti vairāk nekā 400 gadu.

Foto:

2 komentāri

TOP komentāri

 • HiHi
  0

  HiHi

  Tie laikam saulessargu funkcijas pildija :D

  26.03.2015 13:15

 • Ilze Cìrule
  0

  Ilze Cìrule

  Traki. Tikai - ká, vietá kur nav lijis 400 gadus, cilvékiem var bút lietussargi?

  26.03.2015 11:56

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas