Viesuļvētra Meksikā laupa 13 dzīvības, bet ievaino vēl vismaz 200 cilvēku

0 komentāri

Spēcīga viesuļvētra nodarījusi plašus postījumus Meksikas ziemeļos. Dzīvību zaudējuši vismaz 13 cilvēki, bet vēl vairāk nekā divi simti ievainoti.

Vēja brāzmas bijušas tik spēcīgas, ka gaisā parauti pat kravas automobiļi, kas pēc tam uzsviesti virsū mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz ar zemi nolīdzinātas vismaz 300 ēkas, ar saknēm izrauti koki, pārrautas elektro un sakaru līnijas. No ārpasaules nošķirti šobrīd ir vairāki tūkstoši Meksikas iedzīvotāju.

Slikto laika apstākļu dēļ visas vētras skartās teritorijas vēl nav izdevies apzināt, tāpēc amatpersonas pieļauj, ka bojā gājušo skaits varētu pieaugt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas