Viens no aizturētajiem atzinis savu līdzdalību Ņemcova slepkavībā

0 komentāri

Viens no Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova slepkavības lietā aizturētajiem – Zaurs Dadajevs – atzinis savu līdzdalību šajā noziegumā. Tiesa viņam kā drošības līdzekli noteikusi apcietinājumu līdz 28.aprīlim.

“Dadajeva vainu apstiprina viņa liecības,” paziņojusi Maskavas Basmannijas rajona tiesas tiesnese. Krievijas mediji iepriekš vēstīja, ka Dadajevs dienējis Krievijas Iekšlietu ministrijas iekšējā karaspēka 46.atsevišķās operatīvās brigādes bataljonā Sever.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Noskaidrots arī, ka 2006.gadā minētā bataljona seržants ar tādu pašu vārdu un uzvārdu ar Krievijas prezidenta dekrētu apbalvots ar ordeni par vīrišķību. Nav gan nosakāms, vai šis cilvēks ir tas pats Ņemcova lietā aizturētais Dadajevs vai tikai viņa vārdabrālis.

Iepriekš paziņots, ka Ņemcova slepkavības lietā aizturēti četri cilvēki – Zaurs Dadajevs, brāļi Anzors un Šagids Gubaševi un vēl viens vīrietis, kas nozieguma brīdī, iespējams, atradies mašīnā līdzās Dadajevam.

Svētdienas rītā parādījās informācija, ka sestdien vakarā Čečenijas galvaspilsētā Groznijā policijas aplenkumā uzspridzinājies cilvēks, kas arī turēts aizdomās par līdzdalību šajā slepkavībā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas