Vienkārši pretīgi! Strādnieki Krievijā iebaro lācim sprāgstvielas un uzjautrinās par dzīvnieka mocībām…

7 komentāri

Kāds celtniecības kompānijas Rusalyans, kuri būvē bāzi Vrangeļa salā Krievijas armijas vajadzībām, darbinieks veicis cietsirdīgu eksperimentu ar balto lāci, iebarojot viņam sprāgstvielas.

Kā vēsta flashnord.com, šī nežēlīgā “trika” autors ir celtnieku pavārs, kurš vispirms pieradinājis dzīvnieku ar ēdienu, bet pēc tam tajā iemānījis arī sprāgstvielu paketi. Incidents, kurā redzams kā baltais lācis mokās sāpēs ir nofilmēts un publiskots internetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Diemžēl to izdarīja mūsu pavārs,” atzīst kāds Rusalyans pārstāvis, kurš vēlējās saglabāt anonimitāti. Par šo cietsirdīgo rīcību Pasaules Dabas fonds mēģina sazināties ar kompānijas pārstāvjiem un ir nodēvējis šo rīcību par noziegumu.

7 komentāri

TOP komentāri

 • Ilze
  +1

  Ilze

  Kādā pasaulē mēs dzīvojam? Ja šiem cilvēkiem nav nekādas morāles un cieņās pret dzīvnieku, tad arī vienam pret otru tās nav.

  24.12.2015 12:50

 • Sany
  +1

  Sany

  Idiotu bars, es nesaprotu kā kaut kas tāds vispār var ienākt prātā

  24.12.2015 12:24

 • kkkk
  +1

  kkkk

  pretīgi, es ceru ka tie cilvēki saņem pēc nopelniem....līdz asarām.....

  23.12.2015 22:47

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas