Vienīgais veids, kā paglābties, bija tēlot mirušus, stāsta grupa, kas uzstājās Parīzes koncertzālē

0 komentāri

Rokgrupas Eagles of Death Metal dalībnieki, kuru koncerta laikā Bataclan koncertzālē notika viena no Francijas teroraktu apšaudēm, snieguši pirmo interviju pēc notikušā.

Intervija ir ļoti emocionāla, un tajā grupas solists Džese Hjūzs akcentē, ka, viņaprāt, tik daudzi cilvēki gāja bojā tāpēc, ka vispirms steidzās palīdzēt saviem draugiem un citiem cilvēkiem, bet tikai pēc tam meklēja glābiņu paši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Vairāki cilvēki bija iebarikādējušies mūsu ģērbtuvēs, bet slepkavas tomēr tika iekšā. Viņi nogalināja visus, izņemot kādu mazu zēnu, kas bija paslēpies zem manas ādas jakas. Visi bija nenormāli pārbijušies, daudziem vienīgais veids, kā paglābties, bija tēlot mirušus,” stāsta solists.

13. novembra traģiskajos teroraktos Bataclan koncertzālē bojā gāja 89 cilvēki, vēl vairāk nekā 100 tika ievainoti. Uzbrukumos dzīvību zaudēja arī rokgrupas Eiropas koncerttūres menedžeris.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas