Vidusjūrā turpina meklēt EgyptAir lidmašīnas melnās kastes

0 komentāri

Meklējot Vidusjūrā iekritušās pasažieru lidmašīnas lidojuma ieraksta ierīces jeb tā dēvētās melnās kastes, Ēģipte plāno izmantot zemūdeni.

Zemūdene, kas spēj darboties līdz 3000 metru dziļumam, jau devusies ceļā, to paziņojis Ēģiptes prezidents.

Pēc viņa teiktā, izmeklēšanā joprojām nav skaidras versijas par lidmašīnas katastrofas cēloņiem.

Ēģiptes civilās aviācijas ministrs iepriekš izteicās, ka “teroristu uzbrukums” ir ticamāks avārijas cēlonis nekā tehniskas kļūmes rašanās, tomēr prezidents norādījis, ka “iespējamas visas teorijas” un nevar apstiprināt nevienu atsevišķu versiju.

To pašu pēc tikšanās ar aviokatastrofas upuru tuviniekiem paziņojis arī Francijas ārlietu ministrs. Aviokompānijas EgyptAir pasažieru lidmašīna “Airbus” ar 66 cilvēkiem izlidoja no Parīzes uz Kairu trešdienas naktī un vēlāk, jau atrodoties virs Vidusjūras Ēģiptes gaisa telpā, pazuda no radaru ekrāniem.

Līdz šim atrastas dažas lidmašīnas atlūzas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas