Vidusjūrā atrastas avarējušās EgyptAir lidmašīnas atlūzas

0 komentāri
Vidusjūrā atrastas avarējušās EgyptAir lidmašīnas atlūzas
FOTO: LETA

Vidusjūrā atrastas atlūzas no Egyptair lidmašīnas, kura aizvadītajā naktī pazuda no radariem ar 66 cilvēkiem uz borta.

Lidmašīna pusnaktī pēc vietējā laika bija devusies ceļā no Šarla de Golla lidostas Parīzē, Francijā uz Ēģiptes galvaspilsētu Kairu, taču neilgi pēc ielidošanas Ēģiptes gaisa telpā tā pazudusi no radaru ekrāniem.

Atrodoties virs Vidusjūras, tā veikusi vairākus straujus manevrus, tad sākusi strauji zaudēt augstumu un iekritusi Vidusjūrā netālu no Grieķijai piederošās Karpatas salas.

No lidmašīnā bijušajiem 56 pasažieriem un 10 apkalpes locekļiem lielākā daļa – 30 bija Ēģiptes pilsoņi, 15 – Francijas pilsoņi, kā arī vēl vairāku citu valstu pārstāvji. Latvijas valstspiederīgo lidmašīnā nav bijis.

Francijas prezidents izteicis līdzjūtību bojāgājušo tuviniekiem un aicinājis vēl nesteigties ar paziņojumiem par avārijas iemesliem.

Aviokompānijas pārstāvji norāda, ka piloti pirms lidmašīnas pazušanas no radariem nav ziņojuši par kādām problēmām, kuras būtu radušās lidmašīnai. Lidmašīnas meklēšanas operācijās iesaistīti kuģi un plaši aviācijas spēki.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas