Vidusjūrā atrastas avarējušās EgyptAir lidmašīnas atlūzas

0 komentāri

Vidusjūrā atrastas atlūzas no Egyptair lidmašīnas, kura aizvadītajā naktī pazuda no radariem ar 66 cilvēkiem uz borta.

Lidmašīna pusnaktī pēc vietējā laika bija devusies ceļā no Šarla de Golla lidostas Parīzē, Francijā uz Ēģiptes galvaspilsētu Kairu, taču neilgi pēc ielidošanas Ēģiptes gaisa telpā tā pazudusi no radaru ekrāniem.

Atrodoties virs Vidusjūras, tā veikusi vairākus straujus manevrus, tad sākusi strauji zaudēt augstumu un iekritusi Vidusjūrā netālu no Grieķijai piederošās Karpatas salas.

No lidmašīnā bijušajiem 56 pasažieriem un 10 apkalpes locekļiem lielākā daļa – 30 bija Ēģiptes pilsoņi, 15 – Francijas pilsoņi, kā arī vēl vairāku citu valstu pārstāvji. Latvijas valstspiederīgo lidmašīnā nav bijis.

Francijas prezidents izteicis līdzjūtību bojāgājušo tuviniekiem un aicinājis vēl nesteigties ar paziņojumiem par avārijas iemesliem.

Aviokompānijas pārstāvji norāda, ka piloti pirms lidmašīnas pazušanas no radariem nav ziņojuši par kādām problēmām, kuras būtu radušās lidmašīnai. Lidmašīnas meklēšanas operācijās iesaistīti kuģi un plaši aviācijas spēki.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas