VIDEO: triki un jautrība Kosmosa stacijā, izmēģinot jaunu videokameru

0 komentāri

Lai pārbaudītu jauno kameru, kas ir nonākusi Starptautiskajā Kosmosa stacijā – astronauti veica neparastu triku ar ūdeni. Krāšņo eksperimentu astronauti iemūžināja jaunajā kamerā.

Ūdens burbuļos pētnieki ievietoja burbuļojošas tabletes, kas ūdeni iekrāsoja dažādās krāsās un sākotnējā burbuļa iekšienē radīja daudz mazu, jaunu burbulīšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Videokamera ir spējīga uzņemt video ar četras reizes lielāku izšķirtspēju nekā parastās augstas izšķirtspējas kameras. Jaunā kamera tika iegādāta eksperimentu vajadzībām.

Video!

Nacionālā aeronautikas un kosmosa administrācija jeb saīsinājumā NASA skaidro, ka augstākas izšķirtspējas attēli sniedz daudz vairāk informācijas eksperimentu gaitā.

Starptautiskajā Kosmosa stacijā kopš tās pirmsākumiem veic daudz un dažādus eksperimentus. Gravitācijas stāvoklis būtiski maina to, kā uzvedās šūnas un mazie organismi, tāpat stacijā tiek pētīti nākotnes materiāli, kas varētu būt vajadzīgi tālākajām misijām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas