VIDEO: Tiek spridzināta Ukrainas pilsēta Kramatorska

1 komentārs

Youtube publicētā video redzams, kā Austrumukrainas pilsētā Kramatorskā nogrand pamatīgi sprādzieni un virs pilsētas paceļas dūmu mākonis.

Kramatorska nokļuvusi Krievijas un Ukrainas militāros spēku sadursmes epicentrā. Saskaņā ar informāciju medijos Kramatorskā trāpījusi Krievijas raķete Smerč (Смерч).

“Cilvēki ir sarāvušies bailēs. Viņi cerēja, ka karš te ir beidzies,” raksta medija Kyiv Post žurnālists Kristofers Millers.

Video:

Kramatorska atrodas Doņeckas apgabala ziemeļu daļā. Pilsētā ir 164 tūkstoši iedzīvotāju.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kuri par to atbildēs?
    +1

    Kuri par to atbildēs?

    Tas ir ārprāts ,ka tev gultiņā guļ zīdainis ,pati atrodies kādā septītajā stāvā un aiz loga, kluso dzīves gaitu, pārtrauc sprākstošu lādiņu troksnis,kurš arvien vairāk tuvojas tev. Tā ir patreizējā dzīves īstenība Ukrainā! Nu nedod Dievs ,kaut ko tādu piedzīvot šeit Latvijā ,bailes pat iedomāties!

    10.02.2015 14:07

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas