VIDEO! Tā izskatījās sniega vētra ASV, kas prasīja 29 cilvēku dzīvības…

0 komentāri

ASV pagājušās nedēļas beigās plosījās pamatīga sniega vētra, kas paņēmusi 29 cilvēku dzīvības. Tagad vētra ir beigusies, un ir sākti vētras postījumu novēršanas darbi.

Patlaban ir atcelts pārvietošanās aizliegums, kas bija izsludināts vētras laikā, un darbu no šodienas atsākušas vairākas lidostas, tostarp Ņujorkā, Filadelfijā un Baltimorā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņots, ka spēcīgā sniega vētra ASV kopumā ietekmējusi 85 miljonus cilvēku. Aptuveni 200 tūkstoši iedzīvotāju palikuši bez elektrības, tāpat ir radīti būtiski zaudējumi valsts infrastruktūrai.

Foto

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas