VIDEO: snovborda entuziaste nepamana, ka viņai seko lācis

0 komentāri

Kaut arī mēs ik dienu redzam, ka pavasaris tuvojas, tas nebūt nenozīmē, ka piedzīvojumi sniegotajās kalnu trasēs ir beigušies. Kāda snovborda entuziaste, filmējot savu nobraucienu, pat nenojauta, ka ātrums uz kalna ļāvis viņai izglābties no lāča.

Kellija Mērfija skaidro, ka lāci ieraudzījusi tikai pēc tam, kad skatījusies safilmēto video. Tajā redzams, kā viņa gatavojas nobraucienam no kalna, lielu uzmanību pievēršot savam izskatam un pat nenojaušot, ka viņai aizmugurē soļo diezgan liels lācis ar manāmu interesi par snovbordisti.

Laiku pa laikam dzīvnieks pavīd nofilmētajā video, taču Kellija tikai turpina nobraucienu, bezbēdīgi dungojot kādu Riannas dziesmu.

Un tikai brīdī, kad nobrauciena ātrums palielinās, lācis izlemj neturpināt sekošanu snovbordistei.

Šis video, kas uzņemts Nagano, Japānā, jau redzēts visā pasaulē un daudzviet izskanējušas aizdomas, vai tas patiešām ir īsts.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas