VIDEO: Sīrijā notikuši vairāki uzlidojumi slimnīcai; nogalināti 27 cilvēki

0 komentāri

Sīrijas lielākajā pilsētā Alepo notikuši vairāki uzlidojumi vietējai slimnīcai, kurā nogalināti vismaz 27 cilvēki, vēsta ziņu aģentūra AP.

Nogalināto vidū ir 14 mediķi un pacienti.

Uzlidojumus veikuši sacelšanās dalībnieki, vēsta ziņu aģentūra.

Video, ko izplatījusi Sīrijas civilās aizsardzības departaments!

Skaties FOTO, kā izskatās Sīrijā – par spīti pamieram, turpinās uzlidojumi

Pēc pusgada teroristu kontroles senā Palmīra teju iznīcināta; UNESCO palīdzēs atjaunot

Palmīra, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, nepilnu gadu atradās teroristu kontrolē. Šajā laikā pilsētā iznīcinātas daudzas vēsturiskas celtnes un kultūras pieminekļi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas