VIDEO: satracināti zemnieki ar traktoriem taranē policiju Briselē

0 komentāri

Lai izkliedētu agresīvi noskaņotos lauksaimniekus, Beļģijas policija, piesaistot papildspēkus no Nīderlandes, pirmdienas vakarā Briselē pret protestētājiem bijusi spiesta likt lietā asaru gāzi un ūdensmetējus.

Protesta laikā zemnieki dedzināja salmus, spridzināja petardes, apmētāja policistus ar olām un ar kādu traktoru pat centās izstumdīt dzeloņstieplēm aptītās tērauda barjeras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saskaņā ar policijas aplēsēm protestos piedalījās aptuveni septiņi tūkstoši zemnieku. Protesta akcija notika Eiropas Lauksaimniecības ministru ārkārtas sēdes laikā. Tajā nolemts, ka, lai risinātu krīzi lauksaimniecībā, Eiropas Savienības valstīm tiks piešķirts 500 miljonu eiro atbalsts.

Lauksaimnieku protesti Briselē:

Lauksaimnieki ar traktoriem taranē policiju:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas