VIDEO: Pēc policista attaisnošanas protestos Fērgusonā pielaiž uguni ēkām un auto

0 komentāri

ASV pilsētā Fērgusonā dažas stundas pēc tiesas sprieduma paziņošanas lietā, kur policista lode nogalināja neapbruņotu puisi, izcēlušies vardarbīgi protesti. Ar tiesas spriedumu neapmierinātie aizdedzinājuši automašīnas, un liesmas skārušas arī vairākas ēkas.

Protestētājus saniknojis tiesas lēmums, kurš paredz nesodīt policistu, kurš sašāva un tādējādi nogalināja 18 gadus jaunu, neapbruņotu puisi Maiklu Braunu.

Protestos demonstrētāji pielaiduši uguni klāt divām policijas automašīnām, taču liesmas pārmetušās arī uz vairākām ēkām. Zināms, ka nodegusi ir kāda picērija un noliktavu telpas. Saskaņā ar policijas sniegto informāciju uguni ēkām pielaiduši protestētāji.

Lai viņus izklīdinātu, tika izmantota asaru gāze.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas