VIDEO: Parīzes publika Hermani sagaida ar svilpieniem

1 komentārs

Latviešu režisors Alvis Hermanis pēc iestudējuma beigām Bastīlijas operā Parīzē saņēmis publikas ūjināšanu, kas, visticamāk, saistīta ar viņa nostāju bēgļu jautājumā.

Jau vēstīts, ka Hermanis pavisam nesen paziņoja par savu aiziešanu no Hamburgas teātra, pamatojoties ar atšķirīgajiem uzskatiem bēgļu politikas jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šī rīcība nepalika bez ievērības un izpelnījās visai lielu uzmanību Vācijas medijos, kuros latviešu režisors kritizēts par saviem uzskatiem.

Tīmeklī nonācis videomateriāls, kurā redzama Hermaņa uznākšana uz skatuves pēc iestudējuma Fausta pazudināšanai beigām. Dzirdams, ka, ierodoties uz skatuves, publikas aplausiem paralēli dzirdami arī svilpieni un ūjināšana.

Foto – bēgļu gaitas Francijā

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Atis Sevisko
    +2

    Atis Sevisko

    vinji ko, gaidíja, ka Alvis izvilks kalasnikovu un saus publiká? ne-e. to izdarís tas, 14.rindá, 17.sédvietá.

    09.12.2015 12:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas