VIDEO: Pamatīga dūru vicināšana Ukrainas parlamentā

1 komentārs

Otrdien, 3. martā, Ukrainas parlamenta deputāti kārtējo reizi sākuši savā starpā kauties. Kautiņš izcēlies pēc tam, kad Radikālās partijas līderis Oļegs Ļaško apvainoja un aicināja izslēgt no parlamenta savu bijušo kolēģi Sergeju Meļņičuku.

Tā rezultātā pie parlamenta ieejas durvīm izcēlās asa vārdu pārmaiņa, kas beidzās ar dūru vicināšanu. Ukrainas mediji ziņo, ka pēc kautiņa uz Meļņičuka sejas bija redzami vairāki zilumi.

Abu deputātu starpā jau labu laiku valda nesaskaņas, vairāku savstarpēju konfliktu dēļ Radikālās partijas līderis Ļaško izslēdza Meļņičuku no partijas sastāva.

Šis nav pirmais gadījums, kad Ukrainas parlamenta deputāti sarīko kautiņu. Šis parlamenta sasaukums vicināt dūres sāka jau trešajā darba dienā.

Toreiz deputāti nevarēja sadalīt, kurš vadīs parlamenta komitejas. Domstarpības radušās starp Ukrainas premjera un prezidenta partijas Tēvzeme un partijas Opozīcijas bloks deputātiem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Džokers
    0

    Džokers

    Katras valsts valdība varētu piepelnīties, pārdodot tautai biļetes uz viņu komēdiju izrādēm!

    04.03.2015 10:34

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas