VIDEO: nepateicīgi bēgļi met prom viņiem sarūpētās pārtikas pakas

107 komentāri

Ažiotāžu radījis kāds tīmeklī publicēts video, kurā redzams, kā bēgļi, cerot caur Ungāriju nokļūt Rietumeiropā, demonstratīvi aizmet vietējo policistu sarūpēto pārtiku.

Bēgļi, atrodoties dzelzceļa stacijā Ungārijā, atsakās no vietējās policijas dotās pārtikas – ūdens un ēdiena, vienkārši aizmetot tos prom. Tāpat pamanāms, ka viņu bērni labprāt pieņem maltīti, tomēr pieaugušie vienkārši izsviež to uz dzelzceļa sliedēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstīts, ka Ungāriju apsēduši bēgļi, kuri caur Austriju cer nokļūt Vācijā. Vietējās varas iestādes bija aizliegušas viņus laist tālāk, taču nedēļas nogalē ļāva doties uz Austrijas robežu.

Skaties foto:

 

Skaties video:

107 komentāri

TOP komentāri

 • Maate
  +26

  Maate

  Ja tie būtu dzīves nomocīti bēgļi, viņi būtu pateicīgi par to, ka par viņiem kāds rūpējas, ka apkārts ir miers un drošība...
  Es vakar TV skatījos, (to gan rādija Krievijas kanāls) kur vien bēglis filmēja "nenormālos" dzīves apstākļus!!! Manuprāt ideāla nometne, skaistā vietā, tīrs.... Viņš filmēja zemē samesto drazu, un teica ka aiz viņiem neviens nevāc, ka apģērbs, ko viņiem piešķir ir lupatas, ka vis labais viņiem jāpērk pa savu naudu, ka mobilās plastmasas tualetes smird!!!
  Es biju šokā, viņi reāli domā, ka mums jābūt pateicīgiem, ka viņi ir ieradušies!!!

  08.09.2015 10:31

 • Latviete
  +24

  Latviete

  Es esmu pret bēgļiem Latvijā. Kapēc newiens neuzklausa tautas viedokli. Galu galā izdzīs mūs no pasu valsts un par bēgļiem kļūsim mēs!!!

  08.09.2015 10:36

 • Tracina
  +22

  Tracina

  Neesmu ne par un ne pret tiem bēgļiem,bet nu jau tiešām sāk likties,ka nu jau ir par daudz. ..arī Latvijā esošie bēgļi sūdzas par mazo dienas naudu...piedodiet, bet daža laba mamma ar saviem bērniem Latvijā dzīvo drausmīgakos apstākļos un iztiek mazāku naudu,bet redz bēgļiem vēl nav labi...izmitina viņus sausumā, siltumā un normālos apstākļos. Bļāviens! !!! Butu bijusi pateicīgi, ka nav gluži badā jamirst. Un tagad šis video...man tiešām nav ko teikt...

  08.09.2015 10:18

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas