VIDEO: Maskavā aizdegusies Aizsardzības ministrijas ēka; ir cietušie

0 komentāri

Krievijas Aizsardzības ministrijas ēkā Maskavas centrā šodien izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kurā cietuši divi cilvēki.

Astoņus cilvēkus izdevās evakuēt, vēl 40 ēku paspēja pamest paši. Tiek ziņots, ka ugunsgrēks izcēlās ēkas trešajā stāvā, administratīvā korpusa tehniskajā telpā, kurā tika veikts remonts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izskanējis, ka ugunsgrēka iemesls varētu būt īssavienojums elektroinstalācijā. Liesmas pārmetās uz citiem stāviem un ēkas jumtu.

Kopumā ugunsgrēks pārņēmis trīsarpus tūkstošu kvadrātmetru lielu platību. Krievijas amatpersonas ziņo, ka īsi pēc sešiem liesmas izdevies apdzēst.

Aizsardzības ministrija informē, ka notikušais nekādā veidā nav ietekmējis militārās pārvaldes un tehnisko sistēmu darbību.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas