VIDEO: Lietuvā apgāzusies Latvijas šofera vadīta autocisterna

0 komentāri

Lietuvā uz autoceļa Via Baltica posmā Kauņa-Marijampole otrdien, 3. novembrī, apgāzusies Latvijas šofera vadīta autocisterna, kurā vesta tehniskā eļļa.

Lai izvairītos no tehniskās eļļas noplūdes, notikuma vietā dežurē ugunsdzēsēji un vides dienesta darbinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aculiecinieki stāsta, ka kravas automašīnas vadītājs, lai izvairītos no sadursmes ar vieglo automašīnu, centies savu automobili pēc iespējas griezt pa labi. Par laimi, sadursmi izdevies novērst.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas