VIDEO! Krievu futbolists pēc spēles ar Turciju novelk kreklu, bet zem tā ir kas interesants…

0 komentāri

Savdabīgs politisks incidents noticis futbola laukumā. Pēc spēles ar turkiem Krievijas futbola komandas Lokomotiv spēlētājs demonstratīvi novilka formas kreklu, zem kura bija cits krekls – ar Vladimira Putina portretu armijas formastērpā.

”Pats pieklājīgākais prezidents” – vēstīja uzraksts zem Putina attēla. Futbolists Dmitrijs Tarasovs skaidroja, ka kreklu uzvilcis aiz cieņas pret savu prezidentu un lai parādītu, ka viņš vienmēr Putinu atbalstīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eiropas līgas likumi gan neļauj laukumā paust politiskus paziņojumus, tāpēc futbolistam tagad draud aizliegums piedalīties vismaz 10 spēlēs.

Kopš Turcija savā gaisa telpā notrieca Krievijas kara lidmašīnu, abu valstu attiecības ir ļoti saspīlētas, kas atspoguļojās arī Stambulā notikušajā futbola spēlē. Pirms tās aizturēti trīs vietējie iedzīvotāji, kuri ar akmeņiem nomētāja Krievijas komandas autobusu.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas