VIDEO: ķīnietis no putekļsūcējā savāktā smoga izgatavo… ķieģeli!

0 komentāri

Ķīnas galvaspilsētas Pekinas iedzīvotājus smacē smogs, un kāds vietējais mākslinieks, lai paustu savu attieksmi pret ekoloģisko “apokalipsi”, apbruņojās ar putekļusūcēju, devās ielās un no iesūktā materiāla izveidoja… ķieģeli.

Šo savdabīgo mākslas eksperimentu 34 gadus vecais Vangs Renžengs veicis 100 dienu laikā kopš jūlija, vidēji dienā pavadot četras stundas, sūcot indīgo Ķīnas galvaspilsētas gaisu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eksperiments noslēdzās 30. novembrī, kad, sajaucot 100 dienās savākto putekļu kārtu ar mālu, mākslinieks izveidoja ķieģeli. “Gaiss visā Pekinā ir ļoti piesārņots un mums nav no kurienes to smelties,” teic Renžengs.

Foto

Jautāts, ko plāno darīt ar pagatavoto ķieģeli, mākslinieks norāda, ka vēlas, lai tas atrod savu vietu Ķīnas galvaspilsētas “betona džungļos.”. “Tas būs gluži kā ūdens pile okeānā,” viņš saka.

 

Video

A guy in China vacuumed the air — and made a brick out of it.

Posted by INSIDER on otrdiena, 2015. gada 1. decembris

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas