Video, kā policijas specvienība Parīzē ieņēma terorista sagrābto veikalu

0 komentāri

You tube video vietnē publicēts video, kur redzams, kā Francijas policijas specvienības ieņēma veikalu, kuru par ķīlniekiem teroristi bija saņēmuši vairākus cilvēkus.

Kā zināms, Francijas policija izbeidza abas ķīlnieku krīzes, kuras bija izraisīja islāmistu ekstrēmisti. Damertēnengēlā, kas atrodas aptuveni 50 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Parīzes un 12 kilometrus no Šarla de Golla starptautiskās lidostas, policijas operācijā tika nošauti brāļi Šerifs un Saids Kuaši, kas tika turēti aizdomās par slaktiņu žurnāla Charlie Hebdo redakcijā.

Savukārt Parīzes austrumos, kur košera pārtikas veikalā piecus vai sešus cilvēkus sagūstīja kāds bruņots vīrietis, kas, domājams, bija saistīts ar brāļiem Kuaši. Video redzams, kā policijas specvienība dodas veikalā, un ķīlnieku sagrābējs operācijas laikā tika likvidēts.

Skatīties video (Brīdinām! video redzama vardarbība)

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas