VIDEO: grieķu premjeram Cipram no stresa ieplaisā lūpa

0 komentāri

Grieķijas laikraksta Spirto pirmajā lapā publicēta fotogrāfija ar premjeru Aleksi Cipru, kuram no stresa par valstī notiekošo, iespējams, ieplaisājusi lūpa.

Kā sarunā ar TV3 ziņu žurnālistu Jāni Zvēru norāda kāda Atēnu iedzīvotāja, tad rēta patiešām izveidojusies nervozitātes dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aicināta vērtēt Grieķijas referenduma iznākumu, viņa gan norāda, ka šā brīža iedzīvotāju noskaņojums ir 50 uz 50 – tas liek secināt, ka iespējams ir viss.

Jau vēstīts, ka šodien ir izšķirīga diena Grieķijas un arī visas Eiropas nākotnei. Šīs valsts iedzīvotājiem būs jāizvēlas – balsot “par” kreditoru piedāvāto glābšanas programmu un īstenot vēl bargākus taupības pasākumus, vai arī balsot “pret”, cerībā uz to, ka grieķu valdībai izdosies panākt labākus nosacījumus.

Skaties foto:

Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas