VIDEO: atsevišķās vietās līksmo par asiņaino teroraktu Parīzē

2 komentāri

Interneta vietnē Youtube publicēti vairāki video, kuros redzams, kā ekstrēmisti islāmisti vairākās pasaules valstīs pauž gandarījumu par teroraktiem, kas naktī uz sestdienu tika sarīkoti Francijas galvaspilsētā Parīzē.

Ekstrēmisti apgalvo, ka teroristi, kas veica uzbrukumus Francijā, ir izdarījuši labu darbu, jo aizstāvējuši visus musulmaņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat mikroblogošanas vietnē Twitter islāmisti teroraktu Francijā dēvē par vēsturisku uzvaru.

 

Šis Twitter ieraksts vēsta – ”Allahs aizstāv savus kalpus. Šis ir pierādījums, ka jūs esat bezspēcīgi. Mēs jūs pazemosim, ak, cūkas Francijā.”

”Ak, Dievs, dedzini Parīzi kā tu dedzināji musulmaņus Mali, Āfrikā, Irākā, Sīrijā un Palestīnā.”

Šāda līksmošana raisījusi sašutumu visas pasaules iedzīvotājos.

 

Jau vēstījām, ka Parīzes terora aktu upuru skaits sasniedzis 129, bet slimnīcās atrodas vēl vairāk nekā 350 ievainotie. 80 cilvēku stāvoklis ir kritisks, kas neizslēdz iespēju, ka bojāgājušo skaits pieaugs.

Dati, kas minēti  pie viena no terorista, kas naktī uz sestdienu Francijas galvaspilsētā sarīkoja apšaudes, atbilst datiem, ko sniegusi persona, kas ieradās Serbijā bēgļa statusā.

”Pārbaude apstiprināja, ka dati atbilst 3.oktobrī Grieķijā identificētai personai,” ziņo amatpersonas.Šī konkrētā persona nav bijusi drošības dienestu vai Interpola meklēto teroristu sarakstā.

2 komentāri

TOP komentāri

 • NoSt
  0

  NoSt

  Trump has plan to get rid of 10 or more millions illegal aliens.. France ..you have only 5 million muslim...start working

  16.11.2015 06:28

 • IncParaac
  0

  IncParaac

  Prieks - prieks.
  To līmeni - kurā hilarija apslapinājās ar citiem "krīstīgajiem/civilizētajiem" TV baudot BinLaden guļamistabas līķīšus ... vēl jāpiemerījas.

  16.11.2015 01:45

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas