VIDEO: ASV tanki devušies parādē gar Igaunijas un Krievijas robežu

0 komentāri

Šīs nedēļas sākumā Igaunijas pilsētā Narvā, kas atrodas netālu no Krievijas robežas, parādē demonstrēta ASV militārā tehnika.

Ārvalstu mediji, piemēram, The Washington Post, min, ka tas ir ”simbolisks akts”, kas izgaismo saspīlējumu starp Rietumvalstīm un Krieviju. Savukārt Narva tiek raksturota kā ”ievainojama robežpilsēta”, ko no Krievijas atdala upe. Tā bieži vien tiek skatīta kā potenciāls Kremļa mērķis, ja Maskava vēlētos saasināt konfliktu ar rietumiem un NATO. Krievija jau ilgāku laiku sūdzas par NATO izplešanos un apgalvo, ka NATO ir galvenais drošības drauds, jo alianses teritorija virzās arvien tuvāk Krievijas robežai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

ASV armijas karavīri piedalījušies parādē, kas notika par godu Igaunijas neatkarības gadadienai.
The Washington Post arī atgādina, ka ASV tanki piedalījās arī 18. novembra parādē Rīgā, Latvijā.

Baltijas valstis NATO pievienojās 2004. gadā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas