VIDEO: Airētāju komandai ”uzbrūk” lidojošu zivju bars

0 komentāri

Amerikāņu studentu airētāju komandu kādā no Misūri štata ezeriem pārsteidzis lidojošo Āzijas karpu uzbrukums.

Vašingtonas Universitātes studenti Sentlūisā bija sākuši savu ikdienas treniņu vietējā ezerā, kad pēkšņi apkārt sāka lidot gigantiskas zivis. Sākumā lidoja divas vai trīs karpas, taču tad to kļuva arvien vairāk, laivu ielencot no visām pusēm un radot ezerā jūtamu viļņošanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gigantisko Āzijas karpu lidojošais uzbrukums bija tik iespaidīgs, ka airētājiem bija laiva jāizvelk uz tuvējā sēkļa un jānogaida, līdz zemūdens pasaulē atkal iestājas miers.

Taču airētāju komanda atzīst, ka zivju lidošana nav varējusi notikt vēl labākā laikā. Vašingtonas Universitātes airētāju komandai bija grūtības atrast līdzekļus dalībai studentu airēšanās sacensībām, kas maijā notiks Floridā. Lidojošās zivis, visticamāk, ir jau šīs problēmas atrisinājušas, jo video ir guvis ievērību internetā.

Skaties, kā lido zivis!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas