Vētra un plūdi Marokā laupa vairāk nekā 30 cilvēku dzīvības, izposta ceļus un mājas

0 komentāri

Spēcīga vētra un lietus gāzes piemeklējušas Marokas dienvidus. Dzīvību zaudējuši vismaz 32 cilvēki, bet vēl vairāki simti tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem.

Bezvēsts pazudušo meklēšanā iesaistīti simtiem glābēju, tostarp helikopteri, laivas un kuģi. Vairāki cilvēki joprojām ir iesprostoti savos mitekļos.

Spēcīgie plūdi bloķējuši aptuveni 100 autoceļus, tostarp arī sešas nacionālās maģistrāles, kas apgrūtina glābšanas darbus.

Tāpat pilnībā vai daļēji sagrauti vairāki desmiti dzīvojamo ēku.

Amatpersonas norāda, ka bojāgājušo skaits varētu pieaugt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas