Vērienīgs ugunsgrēks apdraud Kalifornijas Josemītu parka vērtīgās milzu sekvojas

0 komentāri

Vērienīgs ugunsgrēks turpina postīt slaveno Josemītu parku Kalifornijā. Milzu liesmas draud izpostīt vienas no pasaulē retākajām un  vēsturiskajām milzu sekvoju audzēm.

Liesmas plosās jau no sestdienas un iznīcinājušas parka teritoriju apmēram 1200 hektāru platībā, toties aptuveni vienu trešdaļu ir izdevies norobežot.

Uguns dzēšanā iesaistīti vairāk nekā 800 ugunsdzēsēji,  bet milzīgās liesmas joprojām izplatās ziemeļrietumu virzienā, pietuvojoties vērtīgajai milzu sekvoju audzei. Dzēšanas darbus apgrūtina spēcīgais vējš un karstums, kas veicina uguns izplatīšanos.

Parks tomēr ir pieejams apskatei, bet ugunsgrēka dēļ trīs kempingi, kā arī vairāki tuvējās automaģistrāles posmi ir slēgti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas