Vērienīgs sprādziens izraisījis haosu Ņujorkā

0 komentāri

Lielu satraukumu un haosu Ņujorkā izraisījis vērienīgs sprādziens Manhetenā, kurā sagruvušas divas ēkas, bet ievainoti 19 cilvēki. Bažas par teroraktu neapstiprinājās.

Sprādziens Manhetenas Austrumu rajonā, kur izvietoti nelieli restorāni un dzīvokļu ēkas, nogranda trijos pēcpusdienā. Eksplozijas rezultātā suši restorānā izcēlās ugunsgrēks, kas pārņema divas ēkas, pilnībā tās sagraujot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc 11. septembra teroraktiem ņujorkiešu vidū izplatījās runas par kārtējo uzbrukumu, tomēr baumas apslāpēja Ņujorkas mērs.

Sākotnējie pieradījumi liecina, ka notikusi gāzes eksplozija. Iemels varētu būt remontdarbi, kurus 2. avēnija veica gāzes dienests.

Ugunsgrēka ierobežošanā tika iesaistīti 200 glābēji. Nelaimē kopumā cieta 19 cilvēki, četri atrodas smagā stāvoklī.   Jāatgādina, ka līdzīga nelaime Manhetenā notika arī pērn, kad Austrumhārlemas rajonā gāzes eksplozijā bojā gāja astoņi cilvēki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas