Vērienīga protesta akcija pie Ukrainas prezidenta administrācijas ēkas

0 komentāri

Skaļa protesta akcija šodien notikusi pie Ukrainas prezidenta administrācijas ēkas. Vairāki simti cilvēku aicināja saukt pie atbildības tos, kas izrēķinājās ar demonstrantiem Maidanā, kā arī pieprasīja efektīvāku rīcību konflikta izbeigšanai valsts austrumos.

Tik emocionāli piesātināta protesta akcija Kijevā nebija piedzīvota kopš Maidana laikiem. Demonstranti pie prezidenta administrācijas ēkas pieprasīja atbrīvot tos Ukrainas pilsoņus, kurus sagūstījušas bruņoto prokrievisko separātistu bandas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skandējot lozungus un pieprasot ķīlnieku tūlītēju atbrīvošanu, agresīvi noskaņotie demonstranti mēģināja iekļūt ēkā. Tomēr viņiem nācās sastapties ar drošības dienestu pretestību.

Protesta akcijas laikā notika mēģinājums aizdedzināt riepas, taču šādu rīcību neatbalstīja pat radikālākie protestētāji, nosaucot riepas dedzinātāju par provokatoru. Drošības dienesta pārstāvji centās arī atturēt kauslīgākos protesta akcijas dalībniekus no izrēķināšanās savā starpā.

Demonstrantu vidū bija arī Oleksijs Batuta, no tā dēvētās Auto Maidana kustības. Viņš uzsvēra, ka ir samilzušas jaunas problēmas, kuras prezidentam vajadzētu uzklausīt.

Protesta akcija notiek laikā kad starp armiju un prokrievisko kaujinieku bandām valsts austrumos jau mēnesi valda ļoti trausls pamiers, kas iecerēts lai apturētu asinsizliešanu kurā gājuši bojā vairāk nekā 3660 cilvēki, bet ievainoti 8766.

Tomēr pamiera pārkāpumi jau ir kļuvuši par ikdienas parādību, viešot šaubas, vai konfliktam ir iespējams mierīgs atrisinājums.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas