Vērienīga pretterorisma operācija Briselē; aizturēti 16 cilvēki

0 komentāri

Briseles centrā pagājušajā naktī veikta vērienīga pretterorisma operācija. Jaunākā informācija vēsta, ka tās laikā aizturēti 16 cilvēki.

Zināms, ka pats meklētākais – Salahs Abdeslams, kuru uzskata par vienu no Parīzes teroraktu rīkotājiem, nav aizturēto starpā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Operācijas laikā tika evakuēts pilsētas centrālais laukums un bloķētas vairākas ielas. Cilvēki tika aicināti neatstāt telpas, aizslēgt dzīvokļu durvis un netuvoties logiem.

Policija arī lūdza iedzīvotājus un medijus neziņot par likumsargu kustību pilsētā, lai iespējamajiem teroristiem nedotu iespēju sekot līdzi viņu darbībām un tādā veidā ļautu izvairīties.

Uz šo aicinājumu beļģi reaģējuši, sociālos tīklus pārpludinot ar kaķu fotogrāfijām, kam pievienota mirkļbirka “#BrusselsLockdown”, tādējādi padarot iespēju sekot līdzi notikumiem galvaspilsētas centrā teju neiespējamu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas