Venecuēlas veikalos ievieš pirkstu nospiedumu skenerus

0 komentāri

Lai cīnītos ar pārtikas preču izvešanu uz kaimiņvalstīm, lielveikalos Venecuēlā plāno ieviest pirkstu nospiedumu skenerus.

Pārtikas produktu un citu pirmās nepieciešamības preču lēto cenu dēļ tonnām Venecuēlā ražoto preču, ko subsidējusi valdība, tiek masveidā izvestas uz kaimiņvalstīm. Lielākoties preces no Venecuēlas tiek izvestas uz Kolumbiju, kur tās tiek pārdotas par līdz pat desmit reizēm augstāku cenu.

Pirkstu nospiedumu kontrolēšana situāciju uzlabos un šo sistēmu viņš dēvē par gluži neaizstājamu cīņā ar negodīgajiem pircējiem, uzskata Venecuēlas prezidents Nikolas Maduro. Jaunā sistēma ļautu identificēt ikviena pircēja datus un liegtu iespēju kontrabandistiem anonīmi iepirkt lielos kvantumos preces.

Pamatpreču trūkums, pieaugošā inflācija un plaukstošā noziedzība novedusi pie plašiem protestiem Venecuēlā. Fotoattēlos skatiet, kā cilvēki izķer pārtikas produktus šīs Latīņamerikas valsts veikalos:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas