Venēcija neplāno sodīt pilsētas apmeklētājus par pārāk skaļu bagāžu

0 komentāri

Venēcijas varasiestādes piektdien noliegušas mediju izplatīto informāciju, ka pilsētas apmeklētājiem, kuru koferi radīs pārāk lielu troksni, varētu nākties maksāt 500 eiro lielu soda naudu.

Vietējie mediji ziņoja, ka pilsētas pārstāvis Vitorio Zapalarto ir izdomājis veidu, kā cīnīties ar tūristiem, kuri ar saviem skaļi grabošajiem koferiem ripinās cauri pilsētas šaurajām ieliņām un pāri tās slavenajiem tiltiem, neļaujot venēciešiem naktīs mierīgi gulēt. Proti, Zapalarto esot ierosinājis aizliegt tūristiem doties uz Venēciju ar koferiem, kuriem ir plastmasas vai gumijas ritenīši, taču koferi ar gaisu pildītiem gumijas ritenīšiem būšot atļauti. Sods par noteikumu pārkāpšanu būtu 100-500 eiro.

Venēcijas iedzīvotāji un tūristi mediju ziņoto uztvēra ar lielu neticību.

Zapalarto nācis klajā ar paziņojumu, ka Venēcijas dome šādu aizliegumu nekad nav apsvērusi.

Viņš skaidroja, ka vietējās varasiestādes tikai apsvērušas noteikt ar gaisu pildītus gumijas ritenīšus par obligātu prasību ratiem, ko preču piegādei izmanto veikali un tirgotāji, piebilstot, ka nekāds lēmums šajā lietā vēl nav pieņemts.

Zapalarto atzina, ka koferi ar ritenīšiem ir problēma, un pauda cerību, ka šī mediju saceltā jezga varētu pamudināt koferu ražotājus nākt klajā ar draudzīgākiem risinājumiem Venēcijas ielām.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas