Vēlēšanas Vācijā: Merkeles kristīgajiem demokrātiem draud pozīciju zaudēšana

0 komentāri

Trīs Vācijas federālajās zemēs šodien notiek reģionālās vēlēšanas, kurās kancleres Angelas Merkeles kristīgie demokrāti riskē zaudēt pozīcijas, tādā veidā apgrūtinot viņas iespējas atrisināt Eiropas migrantu krīzi.

Migrācija ir pats aktuālākais temats, jo valstī valda satraukums par to kā Vācija tiks galā ar vairāk nekā miljons patvēruma meklētāju pieplūdumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tieši tas ir kļuvis par Merkeles valdības lielāko izaicinājumu, uz kura likta viņas reputācija. Ja kancleres konservatīvie kristīgie demokrāti neuzvarēs vismaz divās no trim federālajām zemēm, kurās šodien notiek vēlēšanas, tas tiks uzskatīts par smagu triecienu Merkelei, kas cenšas izmantot savu Eiropas ietekmīgākā līdera statusu, lai panāktu Eiropas Savienības un Turcijas vienošanos par bēgļu plūsmas ierobežošanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas