Veikali ciet, rindas pēc benzīna… Krievijas anektētā Krima jau nedēļu dzīvo bez elektrības

0 komentāri

Krievijas anektētā Krimas pussala jau nedēļu slīgst tumsā. Cilvēki stāv garās rindās pēc degvielas un ēdiena. Daudzviet nedarbojas bankomāti, slēgti veikali.

Krimas iedzīvotāji bariem pulcējas vietās, kur uzstādīti ģeneratori, lai varētu uzlādēt savas mobilās ierīces. Tikmēr uz ielām ierīkotās teltīs iedzīvotājiem ir iespēja sasildīties un apēst siltu zupu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atsevišķi Krimas iedzīvotāji apgalvo, ka, lai arī dzīvot bez elektrības ir apgrūtinoši, tomēr esot arī savas pozitīvās puses: cilvēki sākuši savā starpā vairāk komunicēt.

Tiek ziņots, ka tumsā iedzīvotājiem var nākties dzīvot līdz pat Ziemassvētkiem, kad paredzēts atklāt pirmo elektrolīniju pāri Kerčas tiltam. Jau vēstīts, ka naktī uz svētdienu, 22. novembri, tika saspridzināti divu maģistrālo elektrolīniju balsti. Pa šīm līnijām no Ukrainas ar elektroenerģiju tika apgādāta Krima.

Skaties foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas