Vatikāns “izgriež pogas” Staro Rīga ar krāšņu gaismas instalāciju

0 komentāri

Laikā, kad Parīzē notiek Klimata konference, arī Vatikāns krāšņu gaismas instalāciju veidā paudis savu nostāju par klimata izmaiņām.

Svētā Pētera bazilika Vatikānā izgaismota ar dažādiem dabas un dzīvnieku attēliem, un šādi Vatikāns vēlas vērst uzmanību uz dabu postošajām darbībām un visai pasaulei bīstamajām klimata izmaiņām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Romas pāvests Francisks jau iepriekš nosodījis dabas piesārņošanu un aicinājis valstīm Klimata konferencē panākt vienošanos par gāzu izmešu mazināšanu.

Krāšņā gaismas parāde Vatikānā notika vienlaikus ar Žēlsirdības jubilejas gada atklāšanu. Tās ir 11 mēnešus ilgas svinības, kas ticīgajiem dod iespēju saņemt vispārēju grēku piedošanu.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas