Vašingtonas viesnīcā miris atrasts Putina līdzgaitnieks, kuru vaino neatkarīgo mediju iznīcināšanā

1 komentārs

Vašingtonā miris atrasts Krievijas prezidenta Vladimira Putina līdzgaitnieks Mihails Ļesins. Viņš tiek uzskatīts par galveno Putina ēras mediju cilvēku un tiek vainots par neatkarīgo mediju iznīcināšanu Krievijā.

57 gadus vecais Ļesins ceturtdien tika atrasts miris viesnīcā ASV galvaspilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vašingtonas policijas departaments par viņa nāvi uzsācis izmeklēšanu. Ļesina ģimenes locekļi vēstīja, ka viņu piemeklējusi sirdslēkme.

Ļesins savulaik bija Krievijas preses, televīzijas un radio ministrs, un viņam bija viena no galvenajām lomām neatkarīgo mediju sagraušanā un valsts monopola uzspiešanā televīzijai. Ļesins arī bija viens no Kremļa propagandas telekanāla Russia Toda  izveides iniciatoriem. Viņa meita vada šā telekanāla ASV biroju.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Protams
    +1

    Protams

    Dievs ir!

    08.11.2015 05:18

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas