Varšavas lidosta piedzīvojusi pamatīgu hakeru uzbrukumu

0 komentāri

Polijas galvaspilsētas Varšavas starptautiskā lidosta piedzīvojusi hakeru uzbrukumu, kura dēļ svētdien vairāk nekā 1400 pasažieru nav varējuši veikt iecerētos lidojumus.

Kā informē amatpersonas, tad cietis ir Polijas aviokompānijas LOT datortīkls, kādēļ atcelti desmit vietēja mēroga, kā arī starptautiskie reisi uz tādām pilsētām kā Hamburga, Diseldorfa un Kopenhāgena. 12 reisi šīs problēmas dēļ tikuši aizkavēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Noskaidrots, ka uzbrukums bija vērsts pret sistēmu, kas kontrolē lidojuma plānu izdošanu un kiberuzbrukuma likvidēšana prasījusi piecas stundas. Uz lidaparātiem, kas tobrīd atradušies gaisā, gan hakeru uzbrukumam nav bijis nekādas ietekmes.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas