Valensa: Putins ir nolemts sakāvei

0 komentāri

Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam nav izredžu uzvarēt pretimstāvēšanā ar demokrātisko un brīvo Rietumu pasauli, paziņojis Polijas bijušais prezidents un leģendārais arodkustības Solidaritāte līderis Lehs Valensa.

“Tā ir cīņa no citas ēras, kura ir nolemta sakāvei. Es nešaubos, ka brīvība un demokrātija uzvarēs,” intervijā Polijas telekanālam TVN Biznes pavēstīja Valensa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc viņa domām, Putins pie varas Krievijā turas, pateicoties “ienaidnieka filozofijai”. Krievijas iedzīvotājus tur bailēs no ārējiem draudiem, kas ir režīma pamats, taču tāda situācija nevar vilkties mūžīgi parasto iedzīvotāju dzīves apstākļu un oligarhu stāvokļa pasliktināšanās laikā.

“Līdz kādam laikam viņi to pieņems, taču kādā brīdī zaudēs daudz un būs spiesti pieņemt lēmumu. Var pieļaut, kādi var būt šie lēmumi, taču tas nevar vilkties pārāk ilgi,” sacīja Valensa. “Ne tādas vien impērijas ir kritušas. Šķita, ka ir neiespējami uzvarēt komunismu.”

Viņš arī uzsvēra nepieciešamību pēc Rietumu pasaules solidāras nostājas un palīdzības Ukrainai tās cīņā ar Krievijas agresiju, norādot, ka Putins ir metis izaicinājumu visai civilizētajai pasaulei.

“Mēs, protams, nesāksim atomkaru, taču mēs varam visu organizēt tādā veidā, ka katrs izdarītu kaut ko, lai Putinu uzvestu uz pareizā ceļa,” sacīja Valensa.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas