Valdības sēdes laikā arestē Ukrainas Ārkārtas situāciju dienesta vadītāju un viņa vietnieku

0 komentāri

Ukrainas valdības sēdes laikā arestētas divas augsta ranga amatpersonas, kuras tiek apsūdzētas korupcijā. Aizturētie ir Ārkārtas situāciju dienesta vadītājs Sergijs Bočkovskis un viņa pirmais vietnieks Vasils Stojeckis. Abi valdības sēžu zālē tika saslēgti roku dzelžos un aizvesti. Abu arestā noraudzījās valdības locekļi.

Amatpersonu aizturēšanas videoieraksts nodots arī medijiem. Premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks, komentējot notikušo, brīdināja, ka “tas notiks ar ikvienu, kas pārkāpj likumu”. “Kad valsts karo un mēs skaitām katru kapeiku, viņi apzog tautu un valsti,” piebilda valdības vadītājs.
Iekšlietu ministrs Arsēns Avakovs paskaidroja, ka arestētie tiek turēti aizdomās par līdzekļu nopludināšanu uz ārzonām.

Savukārt Iekšlietu ministrijas preses dienests aģentūrai UNIAN pavēstīja, ka Bočkovskim un Stojeckim tiek inkriminēta noziedzīgu shēmu izstrādāšana, lai iepirktu degvielu no privātiem uzņēmējiem par paaugstinātām cenām.

Avakovs lūdzis valdību aizturētos atcelt no ieņemamiem amatiem, kā arī atbrīvot visus Ārkārtas situāciju dienesta reģionālos vadītājus.
Bočkovskis par Ārkārtas situāciju dienesta vadītāju tika iecelts 2014.gada aprīlī pēc bijušā prezidenta Viktora Janukoviča gāšanas.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas