Vairāk nekā simts cilvēku mirst pirotehnikas izraisītā ugunsgrēkā hinduistu templī

0 komentāri

Pirotehnikas izraisītā ugunsgrēkā hinduistu tempļu kompleksā Indijas dienvidos bojāgājušo skaits pieaudzis līdz 105 cilvēkiem, bet vēl vairāk nekā pieci simti ievainoti.

Indijas premjerministrs Narendra Modi paziņojis, ka valsts garantēs palīdzību visiem ugunsgrēkā cietušajiem un parūpēsies par to, lai vainīgie tiktu saukti pie atbildības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstījām, ka ugunsgrēks tempļu kompleksā sācies ikgadējo pirotehniķu sacensību laikā, sacenšoties divām pirotehniķu grupām. Dzirksteles no pirotehnikas aizdedzināja templī esošos pirotehnikas krājumus, kam sekoja vairāki sprādzieni. Daudzi cilvēki gājuši bojā no apdegumiem, bet citi tika nospiesti panikas pārņemto cilvēku drūzmā.

Liesmas iznīcinājušas vairākas tempļa kompleksa ēkas un apkārtējās mājas.

Jāpiebilst, ka varas iestādes drošības apsvērumu dēļ tam nebija devušas atļauju izmantot pirotehniku.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas